Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Промислово виробнича компанія "УМБР"

Підприємство що динамічно розвивається , що працює на ринку більше дванадцяти років. Підприємство має проектно-конструкторський підрозділ, виробничі цехи і допоміжні служби. Висококваліфіковані фахівці забезпечують якість, гарантію і оперативність.

ПП "Управління механізації будівельних робіт" має можливість поставки на Ваше підприємство комплексу обладнання для виробництва вібропресованих дрібноштучних бетонних виробів на базі вібропресів ПВ-12. Вібропреси (з прес формою або набором прес-форм) є основою для автономного виробництва продукціі.Но для збільшення продуктивності рекомендуються придбання додаткових комплектуючих. При повному наборі комплектуючих продуктивність зростає в 2 рази. Повний комплект вузлів створює автоматичну лінію з виробництва плитки, яка дає можливість підключення додаткового вібропрессовочного обладнання, відповідно дозволяє виробляти 800 м.кв тротуарної плитки за одну робочу зміну.

Оренда будівельної спецтехніки вигідно відрізняється від її покупки для будівельних компаній, що займаються комплексним видом будівельних робіт.

Виробництво тротуарної плитки є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії «УМБР». Сьогодні виготовлення подібного матеріалу користується підвищеним попитом завдяки його економічності, довговічності, привабливості та багатьох інших переваг. Купити тротуарну плитку ми пропонуємо на вигідних умовах - як будівельним підприємствам, так і приватним замовникам.Наша компанія зацікавлена ​​в поліпшенні відносин і співпраці з іншими компаніями. Ми раді піти на зустріч будь-яких пропозицій, і готові надати спеціальні умови і знижки майбутнім партнерам. Також, для нас представляє інтерес розширення мережі реалізації нашої продукції.


© 2022 UMBR Сайт создан WEB-студией In-Look